Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Express
  Завжди є місце для більшого!
  від 795 100 грн.
  прайс-лист
  alt
  alt mobile
  alt mobile

Renault Express
Renault Express
Знижка 55 000 грн
За програмою Renault Бонус
яскравий та функціональний
Renault Express не залишить байдужим

дизайн
Стильний універсальний автомобіль!

Renault EXPRESS поєднав у собі фірмові характеристики Renault, які підкреслять ваш смак та педантичність вибору. Ви пишатиметесь своїм Express: виразна передня частина із широким капотом, хромована радіаторна решітка, фірмові денні світлодіодні ліхтарі тощо. Саме цей достойний силует без зайвих деталей надійно супроводжуватиме вас у щоденних справах!

мультимедійна система Easy Link
мультимедійна система Easy Link
Мультимедійна система Easy Link зробить унікальною кожну вашу подорож в Renault EXPRESS. Надихайте cірі будні якісним музичним супроводом, прокладайте шлях до нових місць, телефонуйте чи приймайте дзвінки за допомогою Bluetooth тощо. Та користуйтеся додатками вашого смартфону завдяки функції реплікації і сумісності системи з Android Auto™ чи Apple CarPlay™, що значно розширює можливості Easy Link.
6 систем допомоги водієві
6 систем допомоги водієві
Ваш Renault EXPRESS завжди допомагатиме вам усюди в дорозі. Електронний контроль стійкості (ESC), круїз-контроль, система допомоги при старті на підйомі (Hill Start Assist) допоможуть контролювати стійкість, швидкість та старт автомобіля. А під час маневрів на дорозі незамінними стануть система контролю «сліпих зон», камера заднього виду та датчики паркування. На автострадах чи паркувальних майданчиках — ви завжди відчуватимете надійну підтримку!
Практичний та модульний пасажирський автомобіль для дозвілля
практичний та модульний пасажирський автомобіль для дозвілля
Дійсно приголомшливий обсяг простору в салоні EXPRESS дозволяє забути про незручний вибір між пасажирами чи громіздкими речами. З сім’єю, друзями або командою ви можете реалізувати більше планів. Новий EXPRESS адаптується до ваших потреб: складайте задні сидіння в пропорції 60/40 або складіть їх повністю, щоб збільшити об’єм багажного відділення до 3000 літрів. Беріть із собою будь-який вантаж, який ще легше розміщувати завдяки низькому порогу багажника, розпашним заднім та розсувним бічним дверям з найбільшим отвором у цьому сегменті авто.
Віртуальний шоу-рум Renault Express

Досліджуйте Renault Express в форматі віртуального квесту

Пропозиції

Спробуйте першим та заощадьте більше!

Заощаджуйте 55 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault EXPRESS зі знижкою 55 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 3 років
 • Перший внесок - від 20% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Одеська, Чернівецька, Дніпропетровська, Чернігівська області та містах Суми, Харків та Миколаїв.

² Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Mobilize Financial Services  для фізичних осіб. Під знижкою 60 000 грн. мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус». Кредитні умови за програмою «Renault Бонус»: максимальний строк кредиту – 60  місяці, розмір першого внеску – від 20% до 50% (максимальний) від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., процентна ставка – 12,9 %  річних, комісія за видачу кредиту – 2,9 %, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3 % річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті www.credit-agricole.ua.  Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Для отримання кредиту згідно з програмою «Renault Бонус»  обов'язково придбання наступних послуг: страхування КАСКО та ОСЦПВ (надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.;  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.;  СК «Українська страхова група»: Ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569295 від 21.01.2011 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500320 від 13.01.2010 р.; СК «ПЗУ УКРАЇНА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500102 від 15.12.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569236 від 14.01.2011 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (надає  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.)                                                           
²˙¹Щомісячний платіж розраховано за строком кредитування 60 місяці, розмір першого внеску – 40% від вартості автомобіля з урахуванням  вартості страхування КАСКО 1-го року (розраховано за тарифом СК «ARX» - КАСКО 6,19%, франшиза 0,5%. Надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (розраховано за тарифом СК «УНІКА» – 4,99% від суми кредиту. СК  «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.).                                                                   
Щомісячний платіж розраховано від цін діючих станом на 01.07.2024 р. на стартову версію:  Renault Duster; (мається на увазі акційна клієнтська вартість автомобіля  зі знижкою за кредитною програмою «Renault Бонус»).                                                                           
Кредитна пропозиція діє з 01.07.2024 р. до 31.07.2024 р. 

Новий Рено Експресс: Перевизначення компактних фургонів для сучасного світу

Renault завжди був в піку інновацій та передових технологій у світі автомобілебудування. І новий Renault Express не є винятком. Завдяки поєднанню сучасного дизайну, передових технологій та вражаючої характеристики, цей мінівен перевизначає стандарти компактних фургонів, пропонуючи власникам унікальний досвід використання.

Внутрішній простір

Захопливий простір у салоні Рено Експресс дозволяє вам не вибирати між пасажирами та великими предметами. З вашою родиною, друзями або колегами ви зможете втілити більше ідей. Новий автомобіль Renault Express миттєво пристосовується до вашого життя, ви можете скласти сидіння ззаду у пропорціях 60/40 або заховати їх повністю, щоб збільшити місце для додаткового вантажу. 

Низький поріг багажника, з розпашним заднім та розсувними бічними дверима з найбільшим отвором у цьому класі авто, дає можливість взяти з собою будь-які необхідні речі в похід, на відпочинок або на роботу. Купити такий автомобіль є правильним рішенням для власників великих сімей або власного бізнесу.

Новий вигляд

Передня частина нового Renault Express привертає увагу своєю заворожуючою естетикою та вражає своєю сучасністю. Хромована решітка радіатора та розширений капот надають автомобілю вишуканості та агресивності одночасно, створюючи враження потужності та елегантності.

С-подібне світлодіодне освітлення та системи допомоги водієві не лише забезпечують безпеку під час поїздок у будь-який час доби, а й додають автомобілю сучасного та стильного вигляду. Яскраві передні фари створюють виразну ідентичність Renault Express на дорозі, наголошуючи його присутність серед інших автомобілів.

Завдяки вишуканому дизайну та передовим технологіям, новий Renault Express стає справжнім символом комбінації естетики та функціональності, який не тільки привертає увагу, але і вражає своїми можливостями.

Двигуни та екологія

Renault завжди приділяв велику увагу ефективності та екологічності своїх автомобілів. Новий Renault Express має бензиновий атмосферник 1.6 SCe та турбодизель 1.5 dCi відповідають екологічним нормам Євро 5.

Завдяки цим інноваціям, власники Renault Express нової моделі можуть насолоджуватися потужним та ефективним автомобілем, який одночасно зберігає чистоту повітря та дбає про довкілля. Обирайте Renault Express і отримайте гармонію між продуктивністю та екологією на дорозі.

Де купити Renault Express нову модель в Україні?

Придбати Renault Express можна у офіційних дилерів автомобілів, які надають широкий вибір конфігурацій в усіх салонах нових авто України. Різноманітні моделі доступні за вигідними цінами, що робить їх привабливими для потенційних покупців. Ви обов'язково знайдете модель, яка відповідає вашим потребам та бюджету, оскільки автосалони України пропонують автомобілі для будь-якого смаку та фінансових можливостей.

Габарити

Довжина: 4394 мм, ширина: 1775 мм, висота: 1804 мм, кліренс: 160 мм, база: 2812 мм.

Дві бічні розсувні двері з рекордною шириною 716 см значно полегшують завантаження та розвантаження вашого фургона, прискорюючи виконання звичних робочих справ і забезпечуючи максимальний комфорт під час роботи.

Renault Express - ідеальний вибір в Україні завдяки модульному задньому сидінню, великому об’єму вантажу, низькому порогу багажника та розсувним дверям.