Доступний сервіс Renault для всіх клієнтів

Renault пропонує якісний, оперативний сервіс, який включає повне обслуговування автомобілю та розрахунок вартості ТО. Ми пропонуємо доступні рішення, які зроблять користування вашим Renault максимально простим.

Технічне обслуговування Renault

 

Своєчасна діагностика, обслуговування та кузовний ремонт, який пропонує сервісний центр Renault, дозволять насолоджуватися користуванням автомобілем довгі роки. Комплексні рішення – щоденна допомога водієві.

Регулярне ТО від Renault
Регулярне ТО від Renault
Пропозиції Renault, послуги, зобов’язання. Отримайте консультацію спеціаліста.
Запчастини Value +
Запчастини Value +
Це лінійка запчастин та витратних матеріалів для технічного обслуговування автомобілів Renault пост гарантійного парку.
Діагностика
Діагностика
Дізнайтеся, яким чином систематична діагностика допомагає заощаджувати та виключає ризик виникнення несподіваних поломок.
Чому варто обрати Value+?
Чому варто обрати Value+?

Запасні частини Value+ – це друга лінійка запчастин компанії Renault для автомобілів Renault. У гамі Value+ представлені основні види запасних частин і витратних матеріалів для технічного обслуговування.

Запчастини Value+:

  • повністю сумісні із автомобілями Renault;
  • відповідають високим вимогам компанії Renault і особливостям експлуатації автомобілів старше трьох років, в тому числі правилам техніки безпеки та функціональності.
  • характеризуються конкурентною ціною зі збереженням переваг офіційного сервісу Renault;
  • на запчастини поширюється офіційна гарантія виробника.

Assistance та гарантія

 

Гарантійні пропозиції та Renault Assistance захистять вас у дорозі від будь-яких несподіваних ситуацій

Renault Assistance

Технічна допомога на дорозі разом з Renault Assistance. Перейдіть за посиланням та дізнайтеся про повний перелік послуг

Гарантія від Renault

Renault надає гарантійну підтримку клієнтам – ми турбуємося про ваш спокій

Продовжена гарантія від Renault

Дізнайтеся про продовжені гарантії саме для вашого автомобіля Renault

Аксесуари та сувеніри Renault

Додайте індивідуальності своєму Renault та зробіть користування ним більш зручним. В каталозі Renault Boutiqueви знайдете унікальні пропозиції, які задовольнять потреби самих вимогливих власників.

Аксесуари на будь-який смак

Змінюйте стиль вашого Renault всього лише в декілька кліків, відвідавши наш каталог аксесуарів

Сувеніри Renault Boutique

Renault Boutique – це не лише сувеніри, але і тематичний одяг. У колекції – спортивна серія Renault Sport, присвячена електрокарам Renault ZE, ділова Renault Business. Обирайте свою!

Сервісний центр Renault в Києві - довіряйте професіоналам!

Загубили відчуття впевненості на дорозі через непередбачені поломки автомобіля? Не турбуйтеся! Renault сервіс - ваш надійний партнер у вирішенні всіх проблем з автомобілем. У нас вас чекають компетентні та доброзичливі співробітники, які якісно виконають практично будь-яке ваше бажання, пов’язане з автомобілем. Ми допоможемо швидко і легко. 

Професійний підхід та експертна екіпіровка

У Рено сервісі в Києві працюють досвідчені майстри, які мають глибокі знання про автомобілі цієї марки. Вони володіють не лише теоретичними знаннями, а й практичним досвідом у ремонті та обслуговуванні авто. Крім того, сервісний центр обладнаний сучасними технічними засобами та обладнанням, що дозволяє виконувати ремонтні та діагностичні роботи на найвищому рівні якості.

Чесна, обґрунтована та індивідуальна консультація для нас так само важлива, як відкритість до ваших потреб, швидкий час реагування та прозорість цін. Неважливо, чи йдеться про ремонт, технічне обслуговування, тюнінг автомобіля чи купівлю автомобіля. Ви можете на всі сто відсотків покластися на наш досвід.

Оригінальні запчастини та гарантія якості

Renault сервіс використовує лише оригінальні запчастини та матеріали під час ремонту та технічного обслуговування. Це гарантує найвищу якість робіт та тривалість експлуатації вашого автомобіля. Крім того, кожна послуга або ремонт, проведений в нашому сервісному центрі, супроводжується гарантією на виконані роботи, що дозволяє вам мати повний спокій щодо якості обслуговування.

Розмаїття послуг

Наш офіційний Renault сервіс пропонує широкий вибір послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Renault. Ми пропонуємо регулярне планове технічне обслуговування, проведення діагностики та усунення несправностей, а також ремонт двигуна, трансмісії, підвіски, системи кондиціонування, електрик та інші послуги. Наші кваліфіковані спеціалісти готові оперативно та ефективно вирішувати будь-які проблеми з вашим автомобілем.

Фокус на задоволенні клієнтів

Ми знаємо, як важливо для вас ефективно використовувати час і гроші. Тому завжди прагнемо забезпечити нашим клієнтам найвищий рівень обслуговування та комфортні умови. Наш Рено сервіс пропонує гнучкий графік роботи, швидкий обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми ставимо перед собою мету - забезпечити вам впевненість на дорозі.

Рено сервіс в Києві - це місце, де ваш автомобіль отримає найвищий рівень уваги та догляду. Наш сервісний центр розташований у зручному місці у центрі Києва, що робить його доступним для всіх мешканців міста. Не відкладайте догляд за вашим автомобілем на потім – звертайтеся до нас вже сьогодні та переконайтеся у нашій бездоганній роботі! Бо ваш Renault заслуговує на найкраще, а ми готові це забезпечити. Довірте свій автомобіль нашим фахівцям, і ви будете в захваті від результату!